Příprava čaje a kávy

Komfort, design, ergonomie, inteligence, rychlost. Žádné kompromisy. Takové jsou přístroje Philco na přípravu oblíbených životabudičů. Jejich nejsilnější stránkou je schopnost přizpůsobit se vašim individuálním požadavkům – káva i čaj mohou být pokaždé jiné, přesně takové, na jaké máte právě náladu. Přístroje Philco jsou inteligentní a flexibilní. Záleží jen na vás, co všechno od nich budete chtít.

Vaření, pečení a úprava potravin

Pro ty, kteří rádi vaří a experimentují v kuchyni, zkouší nové, ale i ověřené recepty a chtějí si být jistí, že se můžou vždy spolehnout na svůj spotřebič. Pro vás všechny jsou stvořeny produkty Philco. S nimi si můžete být jistí, že pouze vaše fantazie bude limitem.

Odšťavňování

Ovoce nebo zelenina, s odšťavňovači Philco dosáhnete pokaždé maximální efektivity. Cokoli do nich vložíte, vydá všechnu svou šťávu beze zbytku včetně všech zdraví prospěšných látek. Snadno a rychle je sestavíte, čištění je otázkou okamžiku, protože většinu práce za vás udělá myčka. A žádné sáhodlouhé krájení nebo loupání – odšťavňovače a lis Philco si poradí s celými plody.

Mixování a šlehání

Při mixování a šlehání jde vždycky především o výkon. Mixéry a šlehače Philco jsou vybaveny extrémně silnými motory a vícerychlostními funkcemi. Práce s nimi je především naprosto komfortní a neuvěřitelně efektivní. Ať máte jakkoli vysoké nároky, ať potřebujete pyré, dokonale hladké hmoty, nadýchané krémy nebo ledovou tříšť, na Philco se můžete spolehnout.

Krájení a sekání

Kráječe a sekáčky Philco mají neocenitelnou výhodu – dokážou ušetřit obrovskou porci času i práce a energie. Jsou bleskurychlé. Jsou ostré jako břitva. Jsou báječně jednoduše ovladatelné. Jsou kompaktní a velice stabilní. Jsou precizní. S nimi budete mít kdykoli profesionálně připravené suroviny a pedanticky přesně nakrájené potraviny.

Žehlení

Žehlení je pro někoho radostí pro jiného povinností. Tohle žehličky Philco nezmění. S nimi to ale už nikdy nebude pro vás starostí o výsledek. Ten je totiž vždy perfektní. Díky vysokému výkonu a moderním technologiím se můžete vždy spolehnout, že si své prádlo krásně a snadno vyžehlíte.

 

 

Philco legenda od roku 1892

Philco legenda od roku 1892

Poznejte legendární značku Philco v její proslulé historii - Od baterky (1892) po praní a troubu (2011).

Číst více

Ovládněte vodu jedním dotykem

Ovládněte vodu jedním dotykem

I tak zdánlivě jednoduchý přístroj, jakým je rychlovarná konvice, prošel za poslední dobu rychlým vývojem.

Číst více

Virtuální katalog

Virtuální katalog

Staňte se v kuchyni nekorunovaným králem! Vaření s vestavnými spotřebiči Philco se pro Vás rázem stane zábavou a potěšením.

Číst více