Produkty

Mytí nádobí

Je na čase změnit způsob péče o nádobí.

 

Chcete mít perfektně čisté a suché nádobí, ale také vám záleží na spotřebě? S myčkami Philco nové generace dosáhnete vynikajících výsledků mytí i při úsporném provozu.

Výběr z kategorií
Myčky široké
Myčky úzké
Myčky stolní
Myčky vestavné
Vše
Podrobné filtrování
Odebrat všechny filtry
Účinnost mytí

Účinnost sušení

Signalizace průběhu mytí

Autoprogram

Počet stupňů teplot
AquaStop

Energetická třída

Hloubka (cm)
Odložený start

Počet programů
Výška (cm)
Výsledky:
Podrobné filtrování:

Pro hygienicky čisté nádobí s úsporou času i energie

Chcete mít perfektně čisté a suché nádobí, ale také vám záleží na spotřebě? S myčkami Philco nové generace dosáhnete vynikajících výsledků mytí  i při úsporném provozu.

Myčky Philco nové generace přinesou do vaší domácnosti nejen vyšší komfort při mytí nádobí, ale i nižší spotřebu energií. Úsporný provoz myčky také výrazně sníží negativní vliv na životní prostředí. S novými myčkami budete šetřit nejen své ruce a nádobí, ale i peněženku a přírodu.
1Hodina vč. sušení - myčky

1Hodina vč. sušení

Na dlouhé programy nemáte vždycky čas. Pokud potřebujete rychle umýt a usušit běžně zašpiněné nádobí, můžete zvolit program 1Hodina vč. sušení.
DirectSpray - myčky

DirectSpray

Technologie DirectSpray je určenana přímé mytí vnitřku kojeneckých lahví nebo vysokých sklenic s cílem vyšší hygienické čistoty.
HS Protection - myčky

HS Protection

Kromě standardní ochrany proti přetečení, přepěnění a AquaStop, které brání poškození domácnosti vodou, je myčka vybavena funkcí HS Protection, která ji chrání před poškozením v případě nedostatečného množství vody uvnitř.
Invertor - myčky

Invertor

Invertorový motor se zárukou 10 let je technologickou špičkou v konstrukci motorů, která představuje úsporný a tišší provoz s dlouhou životností.
SmartWash - myčky

Smart Wash

Chytrý automatický program SmartWash vyhodnotí úroveň zašpinění mytého nádobí, následně nastaví optimální teplotu vody i čas mytí pro kvalitní umytí nádobí, ale i úsporu času a energie.
SteamWash - myčky

Steam Wash

Program SteamWash je určený pro mytí velmi znečištěného nádobí pomocí páry pro dosažení maximální hygienické čistoty.
TriangleWash - myčky

Triangle Wash

Tlakové mytí TriangleWash je určeno pro mytí velmi špinavého nádobí jako jsou hrnce či pekáče, umístěného v zadní části spodního koše.
TurboSušení - myčky

Turbo Sušení

Díky technologii TurboSušení, která odčerpá z prostoru myčky páru ven, bude nádobí po domytí nejen dokonale čisté, ale i suché.
TwinProWash - myčky

Twin Pro Wash

Program TwinProWash umožňuje mýt méně špinavé nádobí nižším tlakem vody ve středním koši a zároveň vyšším tlakem mýt více zašpiněné nádobí ve spodním koši. Vše bude dokonale čisté a šetrně umyté zároveň.

Registrace služby

„BEZPLATNÝ SERVIS +3 ROKY“

Myčky

Nová generace myček

Myčky Philco nové generace přinesou do vaší domácnosti nejen vyšší komfort při mytí nádobí, ale i nižší spotřebu energií.