Produkty

Mytí nádobí

Je na čase změnit způsob péče o nádobí.

 

Chcete mít perfektně čisté a suché nádobí, ale také vám záleží na spotřebě? S myčkami Philco nové generace dosáhnete vynikajících výsledků mytí i při úsporném provozu.

Výběr z kategorií
Myčky široké
Myčky úzké
Myčky stolní
Myčky vestavné
Vše
Podrobné filtrování
Odebrat všechny filtry
Energetická třída

Odložený start

Počet programů
Výsledky:
Podrobné filtrování:

Pro hygienicky čisté nádobí s úsporou času i energie

Chcete mít perfektně čisté a suché nádobí, ale také vám záleží na spotřebě? S myčkami Philco nové generace dosáhnete vynikajících výsledků mytí  i při úsporném provozu.

Myčky Philco nové generace přinesou do vaší domácnosti nejen vyšší komfort při mytí nádobí, ale i nižší spotřebu energií. Úsporný provoz myčky také výrazně sníží negativní vliv na životní prostředí. S novými myčkami budete šetřit nejen své ruce a nádobí, ale i peněženku a přírodu.
1Hodina vč. sušení - myčky

1Hodina vč. sušení

Na dlouhé programy nemáte vždycky čas. Pokud potřebujete rychle umýt a usušit běžně zašpiněné nádobí, můžete zvolit program 1Hodina vč. sušení.
DirectSpray - myčky

DirectSpray

Technologie DirectSpray je určenana přímé mytí vnitřku kojeneckých lahví nebo vysokých sklenic s cílem vyšší hygienické čistoty.
HS Protection - myčky

HS Protection

Kromě standardní ochrany proti přetečení, přepěnění a AquaStop, které brání poškození domácnosti vodou, je myčka vybavena funkcí HS Protection, která ji chrání před poškozením v případě nedostatečného množství vody uvnitř.
Invertor - myčky

Invertor

Invertorový motor se zárukou 10 let je technologickou špičkou v konstrukci motorů, která představuje úsporný a tišší provoz s dlouhou životností.
SmartWash - myčky

Smart Wash

Chytrý automatický program SmartWash vyhodnotí úroveň zašpinění mytého nádobí, následně nastaví optimální teplotu vody i čas mytí pro kvalitní umytí nádobí, ale i úsporu času a energie.
SteamWash - myčky

Steam Wash

Program SteamWash je určený pro mytí velmi znečištěného nádobí pomocí páry pro dosažení maximální hygienické čistoty.
TriangleWash - myčky

Triangle Wash

Tlakové mytí TriangleWash je určeno pro mytí velmi špinavého nádobí jako jsou hrnce či pekáče, umístěného v zadní části spodního koše.
TurboSušení - myčky

Turbo Sušení

Díky technologii TurboSušení, která odčerpá z prostoru myčky páru ven, bude nádobí po domytí nejen dokonale čisté, ale i suché.
TwinProWash - myčky

Twin Pro Wash

Program TwinProWash umožňuje mýt méně špinavé nádobí nižším tlakem vody ve středním koši a zároveň vyšším tlakem mýt více zašpiněné nádobí ve spodním koši. Vše bude dokonale čisté a šetrně umyté zároveň.

Registrace služby

„BEZPLATNÝ SERVIS +3 ROKY“

Myčky

Nová generace myček

Myčky Philco nové generace přinesou do vaší domácnosti nejen vyšší komfort při mytí nádobí, ale i nižší spotřebu energií.