Servisní střediska

Nejste spokojeni s průběhem reklamace ?

V případě velkých domácích spotřebičů 
kontaktujte servisní  centrálu servis@philco.cz

V případě malých domácích spotřebičů 
kontaktujte servis.praha@fastcr.cz


 

Servis - ReklamaceProsíme využívejte nové možnosti nahlásit reklamaci ONLINE prostřednictvím aplikace  výše na této stránce. Nejenom že získáte písemné potvrzení o nahlášení reklamace, ale systém k vaší reklamaci automaticky přiřadí konkrétní servisní organizaci, která bude váš požadavek vyřizovat. Příslušná servisní organizace Vás bude následně sama kontaktovat za účelem sjednání termínu návštěvy servisním technikem. Mimo jiné tak zajistíte systémové zaevidování reklamace, které je vzájemně prospěšné při jakékoliv komplikaci do budoucna. Online formulářem můžete objednat i placenou opravu pro spotřebiče po záruce a nebo objednat náhradní díl.

Preferujete-li však telefonickou komunikaci, můžete pro objednání placené opravy a nebo poptání náhradního dílu kontaktovat naše smluvní servisní partnery zde.Servisní gestor - malé spotřebiče

/kávovary, varné konvice, domácí pekárny, kuchyňské váhy, topinkovače, odšťavňovače, kuchyňské roboty, mixéry, kráječe atd./Kraj Firma Telefon na dispečink E-mail Zaměření
Celá ČR FAST ČR, a.s.
Technická 1701
Říčany u Prahy, 251 01
323 204 120 servis.praha@fastcr.cz Malé spotřebiče 

Philco legenda od roku 1892

Philco legenda od roku 1892

Poznejte legendární značku Philco v její proslulé historii - Od baterky (1892) po praní a troubu (2011).

Číst více

Virtuální katalog

Virtuální katalog

Staňte se v kuchyni nekorunovaným králem! Vaření s vestavnými spotřebiči Philco se pro Vás rázem stane zábavou a potěšením.

Číst více

Kdo má páru ten je král

Kdo má páru ten je král

Představujeme novou řadu automatických praček s parní funkcí SpaCare a invertorovým motorem s 10 letou zárukou, funkcí Můj Program a vůči prádlu šetrnému bubnem Crystal.

Číst více