Doprava Premium

Nakupujete nové spotřebiče do domácnosti? Neváhejte použít naši Dopravu Premium.

Naše prémiová doprava je určena zejména pro dopravu velkých domácích spotřebičů a také pro ty, kteří chtějí mít výměnu spotřebiče zcela bez starostí. Nový spotřebič pro vás vyneseme klidně až do 10. patra, vybalíme ho, ekologicky zlikvidujeme veškerý obalový materiál a v případě zájmu zajistíme i odvoz starého spotřebiče. Dopravu zajišťuje většinou dvoučlenná posádka, která si poradí s těmi největšími spotřebiči.

Doručení je možné pouze na území České republiky a probíhá výhradně ve všední dny (po-pá).
 
 
Velkorozměrové zboží vám rádi vyneseme kamkoliv si budete přát, nicméně v cestě nesmí být objektivní překážky (úzké točité schodiště, úzký vstup do místnosti, překážky znemožňující vstup do budovy, dopravní omezení zakazující dlouhodobé stání přepravního auta apod.).

Starý spotřebič musí být odpojen od elektrické sítě, plynu, přívodu vody a odpadu. V případě odvozu ledničky nebo mrazáku musí být spotřebič odmražen a vysušen. U pračky nebo myčky musí být ze spotřebiče vypuštěna voda. Adekvátně nepřipravený, nevyčištěný nebo nevysušený starý spotřebič řidič bohužel nemůže převzít.

Tato služba se poskytuje pouze u volně stojících elektrospotřebičů (praček, sušiček, myček, chladniček, mrazáků, televizí atp.). Netýká se elektrických a plynových sporáků a vestavných spotřebičů.

Důležité upozornění! Při převzetí zásilky si zboží řádně zkontrolujte. Potvrzením převzetí stvrzujete, že zboží, které vám bylo dovezeno, je kompletní, nepoškozené a zcela v pořádku. Zároveň potvrdíte, že vám při dovozu a manipulaci s produktem nebyla způsobena žádná škoda na majetku (odřené lino, poškozené dveře, apod.).
 

Přepravní služba

Při službě Přepravní služba expedujeme Vaše zboží za první dveře obvykle do dvou pracovních dnů.
O přesném dni expedice a dodání zboží spediční společností Vás budeme informovat e-mailem.

Vyberte si dopravu, která Vám nejvíce vyhovuje: