Kombinované sporáky

Moderní vzhled, robustní provedení a kvalitní řemeslná práce, špičkové technologie a vysoký uživatelský komfort. To jsou klíčové prvky novinky v sortimentu Philco – volně stojícího sporáku. Potřebujete upéct krocana, malé selátko, ugrilovat větší množství kuřat či upéct větší množství koláčů? Tak potřebujete nový, 90 cm sporák Philco.


 
PCGD 900 X

PCGD 900 X

Kombinovaný sporák model PCGD900X v šířce 90 cm má k dispozici plynovou varnou desku s pěti hořáky včetně oblíbeného hořáku WOK. Elektrická pečicí trouba o objemu 103 litrů obsahuje dokonce dva horkovzdušné ventilátory pro optimální pečení v celém prostoru. Funkce elektrické trouby má 8 pečících režimů. Časovač Vám poskytne pohodlné funkce automatického nastavení např. (koncový čas, čas pečení, teploty a režim pečení). Časovač lze nastavit na 23 hod 59 minut. Osvětlení prostorů trouby zajišťují dvě světla trouby o výkonu 2x25 W. Sporák je vybaven všemi detaily s bohatým příslušenstvím: teleskopický pojezd, grilovací rožeň, rošt, skleněný poklop a trysky pro PB.
Více informací
Energetická třída ADigitální hodinyAutomatický časovačPočet skel ve dvířkách - 3Teleskopický výsuvVnitřní osvětlení
  • Šířka 90 cm
  • 5 plynových hořáků
  • Integrovaný zapalovač
  • Vnitřní objem trouby 103 l
  • 8 programů trouby

Doporučená MOC: 29 990 Kč


 
 

Philco legenda od roku 1892

Philco legenda od roku 1892

Poznejte legendární značku Philco v její proslulé historii - Od baterky (1892) po praní a troubu (2011).

Číst více

Virtuální katalog

Virtuální katalog

Staňte se v kuchyni nekorunovaným králem! Vaření s vestavnými spotřebiči Philco se pro Vás rázem stane zábavou a potěšením.

Číst více