Philco FAMILY CLUB


 

Vážený zákazníku,

Vítáme Vás mezi členy Philco Family Club a děkujeme za důvěru, kterou jste nám projevil nákupem nového spotřebiče Philco.

S novým spotřebičem jste získali v první řadě spolehlivého, věrného a vysoce funkčního pomocníka. Zároveň jste se také stali členem rodiny spokojených majitelů produktů Philco a jako členové PFC teď budete moci využívat řadu zajímavých a praktických výhod. Budeme Vás pravidelně a přednostně informovat o veškerých novinkách v sortimentu Philco, budete moci soutěžit o hodnotné ceny a dozvíte se také o pořádání mimořádných akcí, jichž se samozřejmě budete moci i zúčastnit.

První výhodou, kterou vám PFC po registraci poskytuje, je bezplatný servis na produkt Philco, a to po dobu 36. měsíců od skončení poskytnuté záruky za jakost! Tento servis poskytujeme na volně stojící a vestavné spotřebiče. Nelze jej využít pro výrobky z kategorie Malé domácí spotřebiče.

Teď už jen stačí, když si pozorně pročtete podmínky poskytnutí bezplatného servisu, vyplníte formulář umístěný pod textem - a máte po starostech!
 

Ještě jednou Vám děkujeme a přejeme hodně spokojenosti se špičkovými výrobky Philco.

Váš Philco tým
PSČ, Město


Datum koupě:
KalendářSériové číslo *


 

Podmínky pro bezplatný servis na produkt Philco po dobu 36. měsíců
*Sériové číslo naleznete na výrobním štítku na spotřebiči (v řádku s nápisem Serial No., SN).   Prosím nevpisujte čísla nalezená na obalu výrobku!!!
 

 


 

Philco legenda od roku 1892

Philco legenda od roku 1892

Poznejte legendární značku Philco v její proslulé historii - Od baterky (1892) po praní a troubu (2011).

Číst více

Vzorková prodejna

Vzorková prodejna

Otevřeli jsme pro Vás novou vzorkovou prodejnu v Havířově.

Číst více

Virtuální katalog

Virtuální katalog

Staňte se v kuchyni nekorunovaným králem! Vaření s vestavnými spotřebiči Philco se pro Vás rázem stane zábavou a potěšením.

Číst více


 

 
Aktuální informace

Philco Facebook