Kuchyňský robot Philco PHSM 9000

S tebou
cokoliv
1/8

PHILCO PHSM 9000 MAXIMÁLNĚ VÝKONNÝ ROBOT

Pokud jste doposud váhali s pořízením kvalitního kuchyňského robota, zde máte hned devět důvodů, proč říci ano robotu PHILCO. Opravdu silný výkon 1 200 W v celokovovém provedení včetně převodů a široké příslušenství v základní výbavě, díky tomu získáte 9 kvalitních spotřebičů za cenu jednoho

idealní dárek
2/8

PHILCO PHSM 9000 MÁM SE K SVĚTU:
ŠLEHÁM, MÍCHÁM, HNĚTU

Velká kovová nádoba má objem 5 l. Díky odklopnému ramenu snadno vyměníte balonovou metlu za hnětací hák, nebo plochou metlu se speciální nepřilnavou úpravou. K nádobě máte i průhledný kryt s otvorem pro přidávání surovin, což vám umožňuje prakticky a pohodlně bez zbytečného nepořádku připravit jakákoliv těsta, krémy nebo náplně.

Planetární systém míchání pak zařídí dokonalé promíchání celého obsahu mísy beze zbytku.

planetární systém míchání
DRTÍM I LED
3/8

PHILCO PHSM 9000 MIXÉR SE SKLENĚNOU NÁDOBOU 1,5 L

Silný motor pohání extrémně ostré ocelové čepele. V masivní skleněné nádobě s objemem 1,5 l tak můžete snadno drtit i led. Proto je mixér ideální nejen na mixování ovoce a zeleniny, ale také bylinek, a dokonce i oříšků třeba na domácí pesto.

1200W
LAHŮDKY
PRO KAŽDÝ
JAZÝČEK
4/8

PHILCO PHSM 9000 MLÝNEK NA MASO
S NÁSTAVCI NA KLOBÁSY I CUKROVÍ

S robotem PHILCO se stanete mistrem delikates. Tatarák, vinná klobása, nebo ten nejjemnější vanilkový rohlíček? Se vším si poradí. Silný mlýnek se třemi kotouči namele maso přesně tak, jak potřebujete. Jednoduše přidáte nástavec na klobásy a párky, nebo tvořítko na cukroví se 4 formičkami. Díky preciznímu provedení všech součástí robota a kvalitním materiálům nástavce namontujete i smontujete přesně a jednoduše.

6 rychlostí
5/8

PHILCO PHSM 9000 POMALÝ LIS NA OVOCE

Veškeré příslušenství je vyrobeno z kvalitních materálů a především tak, abyste ho vždycky a logicky a bez námahy dali na správné místo. Jednoduše si tak složíte revoluční lis na ovoce, který pracuje na principu pomalého lisování. To probíhá při nízkých otáčkách a nedochází k redukci vitamínů a enzymů kvůli zahřívání. Sklenice ovocné či zeleninové šťávy tak bude po okraj plná všech důležitých živin. Posílíte svou imunitu a užijete si bohatou chuť a vůni čerstvé šťávy.

pomalé lisování
ZELENINA
NENÍ DŘINA
6/8

PHILCO PHSM 9000 STROUHÁM, KROUHÁM, PLÁTKUJI

Pohodlí a rychlost s jakými zpracuje zeleninu z vás udělají milovníka salátů. Součástí balení jsou tři struhadla - jemné, hrubé a plátkovací. Pusťte se bez dření třeba do hory bramboráků, připravte si domácí banánové nebo celerové chipsy, strouhejte ořechy, mrkev nebo salátové okurky.

3 nástavce
7/8

PHILCO PHSM 9000 TECHNICKÉ PARAMETRY

- objem kovové nádoby: 5 l
- objem skleněného mixéru: 1,5 l
- počet rychlostních stupňů: 6 + Pulse
- počet nástavců struhadla: 3 (jemné, hrubé, plátky)
- počet nástavců na plnění střívek: 2 (malý, velký)
- počet mlecích disků: 3
- materiál: kov
- příkon: 1 200 W
- barva: bílá
- rozměry bez nástavců (v x š x h): 33 x 36 x 18 cm
- hmotnost (bez příslušenství): 7,25 kg
- délka přívodního kabelu: 90 cm
- napětí a frekvence: 220-240 V, 50-60 Hz